Výkup mincí

Úvod Výkup mincí

                 

 

 

 

 

                        

 

 

 

Koupíme Vaše zlaté, stříbrné i bronzové mince a medaile, dále bankovky, vyznamenání i odbornou literaturu.Efise.cz se specializuje především na stříbrné mince.


Nabízíme Vám seriózní určení a ohodnocení materiálu podle katalogu, vyplatíme v hotovosti nejvyšší cenu za Vaše mince a medaile.


Přijmeme Vaše  mince do komisního prodeje.


Budeme se těšit na nabídky Vašich mincí.


Prosím kontaktujte nás na email nebo telefon 775423423Mincí v kapse není nikdy dost, ovšem kdo umí šetřit, střádá si finance na horší časy. Snaha o to zajistit klidnou budoucnost sobě a své rodině je rozumné, a proto je dobré si dávat stranou určitý obnos. Mnoho lidí volí cestu spoření na bankovním účtu, málokdo však ví, že tím činí znehodnocení peněz díky velmi nízkým úrokům, které banky nabízí. Jsou tací, kteří preferují stavební spoření, podílové fondy, ale nerozumí tomu a tak se bojí ztrát. Jsou však i další možnosti, jak jednoduše může zhodnotit své peníze každý. Investice do drahých kovů, především do zlata, ale také stříbra a platiny.


Naši zákazníci si mohou mince osobně převzít a zaplatit hotově. Je tu i možnost bezpečného uložení v našich bezpečnostních schránkách. Prodej mincí není pro naši firmu není obyčejný obchodní artikl ale naše vášeň, radost. Naše společnost má vyšší základní jmění kryté majetkem, zákazník tedy může mít naprosto klidné svědomí bez obav, že by naše firma zmizela z povrchu zemského a nedovolal by se svého majetku. Již léta nabízíme zákazníkovi poctivý produkt, kterému sami naprosto důvěřujeme. Sdílíme naše vědomosti, zájem, spolupracujeme s předními odborníky.


Naše spolupráce se znalci se odráží na kvalitě sortimentu, který nabízíme. Nabízíme tak léta výkup mincí, přijmeme je tak do komisního prodeje a nabídneme dalším zájemcům. Neprodáváme pouze v České Republice ale po celé Evropské Unii, USA, Asii. Pokud tedy potřebujete i ocenit mince nebo máte zájem o připravenou investiční nabídku, vše je možné, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme Vám tak potenciál zhodnotit Vaše finanční prostředky tím nejlepším způsobem.

Copyright 2016 - 2020 © efise.cz