Kategorie      
Novinky
 Lebka  1 Oz
3 070,84 Kč (123,36 EUR)
 Indiana Jones sada 6 ks
1 543,97 Kč (62,02 EUR)
Doporučujeme
  

Jak u nás zaplatit?

Úvod Platební metody

Platba v hotovosti

 

Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete pro osobní odběr zboží. Zákazníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali i kopii objednávky a tuto schůzku si předem domluvili (tel.: 775423423, e-mail: schranky@fise.cz). Zboží je možné si vyzvednout na adrese Jihlavská 74, Praha 4 – nedaleko metra Kačerov.


Platba na dobírku
 
Tuto platbu vyberte, pokud se rozhodnete pro zaslání zboží Českou poštou. Zboží zaplatíte v hotovosti České poště při doručení zásilky. Dobírkou lze zaslat pouze zboží, které je SKLADEM. Platební omezení viz Podmínky České pošty.
 
Platba bezhotovostním převodem
 
Tento typ platby můžete zvolit, jestliže se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nechcete starat o jeho úhradu při převzetí. Bezhotovostní platbu lze vybrat jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na adrese Jihlavská 74, Praha 4 (kousek od metra Kačerov), tak i při doručení zásilky Českou poštou - zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet.
 
Platba bezhotovostním převodem přes společnost GoPay.cz
 

Tuto platbu můžete vybrat, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Tento způsob je možné zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na  adrese Jihlavská 74, Praha 4 (kousek od metra Kačerov), tak i při doručení zásilky Českou poštou. 

 

Platba bezhotovostním převodem přes společnost PayPal

 

Umožňuje zasílat peníze jednoduše, aniž by uživatelé sdíleli své finanční údaje. V současné době využívá PayPal více než 148 milionů aktivních zákazníků, kteří si mohou vybrat, zda budou platit ze svého PayPal účtu, bankovního účtu nebo platební kartou. Každý den je zpracováno více než 9 milionů plateb..


Platby online  platby platební kartou přes společnost Pays.cz


Při platbě přes internet platební kartou na platební bráně Pays, Vám nehrozí žádné nebezpečí zneužití, protože platební brána Pays číslo karty zákazníka vůbec neukládá do databáze a po provedení platby většinu údajů o transakci ihned maže. Obchodník, který používá platební bránu Pays, se číslo karty svého zákazníka vůbec nedozví. Jediná informace, která je mu poskytnuta, je to, zda platba proběhla či nikoliv. Poplatek 2,3 % z transakce hradí zákazník.


Copyright 2016 - 2024 © efise.cz