Jak u nás zaplatit?

Úvod Platební metody

Platba v hotovosti

 

Tento typ platby ve výběru můžete zvolit, pokud se rozhodnete pro osobní odběr zboží. Zákazníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali i kopii objednávky a tuto schůzku si předem domluvili (tel 775423423 email schranky@fise.cz ).  Zboží je možné si vyzvednout  na adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov


Platba na dobírku
 
Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete pro zaslání zboží Českou poštou. Zboží zaplatíte v hotovosti České poště při doručení zásilky. Dobírkou lze zaslat pouze zboží, které je SKLADEM . Platební omezení viz podmínky české pošty .
 
Platba bezhotovostním převodem
 
Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Je možno jej zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na  adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov , tak i při zaslání zásilky Českou poštou. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet . 
 
Platba bezhotovostním převodem přes společnost GoPay.cz
 

Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Je možno jej zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na  adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov , tak i při zaslání zásilky Českou poštou. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet . Zde je účtováno dopravné !!!

 

Platba bezhotovostním převodem přes společnost PayPal

 

Umožňuje jednodušeji zasílat peníze, aniž by uživatelé sdíleli své finanční údaje. V současné době využívá PayPal více jak 148 milionů aktivních uživatelů, kteří si mohou vybrat, zda budou platit ze svého PayPal účtu, bankovních účtů nebo platebních karet. Každý den je zpracováno více než 9 milionů plateb.


Platby online  platby platební kartou přes společnost Pays.cz


Při platbě kartou přes internet na platební bráně Pays Vám nehrozí žádné nebezpečí zneužití, protože platební brána Pays číslo karty zákazníka vůbec neukládá do databáze a po provedení platby většinu údajů o transakci ihned maže. Obchodník, který používá platební bránu Pays se číslo karty svého zákazníka vůbec nedozví. Obchodník se dozví pouze informaci, zda platba proběhla nebo neproběhla. Vzhledem k nízkému rabatu poplatek  2,3% z transakce  hradí zákazník.


Copyright 2016 - 2021 © efise.cz