Jak u nás zaplatit?

Úvod Platební metody

Platba v hotovosti

 

Tento typ platby ve výběru můžete zvolit, pokud se rozhodnete pro osobní odběr zboží. Zákazníkům doporučujeme, aby si s sebou vzali i kopii objednávky a tuto schůzku si předem domluvili (tel 775423423 email schranky@fise.cz ).  Zboží je možné si vyzvednout  na adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov


Platba na dobírku
 
Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete pro zaslání zboží Českou poštou. Zboží zaplatíte v hotovosti České poště při doručení zásilky. Dobírkou lze zaslat pouze zboží, které je SKLADEM . Platební omezení viz podmínky české pošty .
 
Platba bezhotovostním převodem
 
Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Je možno jej zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na  adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov , tak i při zaslání zásilky Českou poštou. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet . 
 
Platba bezhotovostním převodem přes společnost GoPay.cz
 

Tento typ platby můžete zvolit, pokud se rozhodnete za zboží zaplatit předem a již se nestarat o jeho úhradu při převzetí. Je možno jej zvolit jak v kombinaci s osobním odběrem zboží na  adrese Jihlavská 74 Praha 4 kousek od metra Kačerov , tak i při zaslání zásilky Českou poštou. Zboží bude expedováno po připsání částky na náš účet . Zde je účtováno dopravné !!!

Copyright 2016 - 2020 © efise.cz