Doprava

Úvod Doprava

 

Osobní odběr

 

Na adrese Jihlavská 74 Praha 4  doporučujeme telefonicky si dohodnou čas převzetí ušetříte si případné čekání při vyřizování zákazníka před Vámi.

Česká pošta

Ať jste zvolili platbu na dobírku nebo jste platili předem, zásilka bude doručena na Vaši dodací adresu, resp. na pobočku České pošty nejblíže adrese doručení.

Zde bude také zásilka uložena v případě nedoručení, a to po dobu 15 dní. Po této době bude zásilka vrácena jako nedoručitelná.

V případě, že jste za zboží neplatili předem, za zboží zaplatíte v hotovosti při předání. Zboží zaslané na dobírku je  uloženo na poště po dobu 10 dní.

Pokud chcete zjistit kde se Vaše zásilka právě nachází, využijte online služby zde - sledování zásilek od České pošty.
Poštovné Česká republika


Kurýrní přeprava společnostmi PPL, GSL nebo DPD - po celé ČR


Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den v případě, že objednávka je přijata do 11h.
Zboží je doručováno v pracovní dny 7:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Když nebudete dopravcem zastiženi, dostanete do schránky a na telefon informaci s dalším pokusem o doručení.


Balení zboží/obal zásilky


Všechny objednávky jsou baleny do kartonových krabic, které jsou vyplněny pěnovou vystýlkou, aby se zabránilo poškození. Kartonová krabice spolu se zbožím je dále vložena do plastové obálky určené pro cenné psaní.

Pojištění


Všechny zaslané zásilky jsou pojištěny Českou poštou do hodnoty Vaší objednávky. Nemusíte tedy mít žádnou obavu ze ztráty zásilky.

 

 

 

CESTA K NÁM !
 

 

 

CENÍK DOPRAVY


Způsob dopravy  

Cena

(objednávka do 500000,-Kč)

Cena

(objednávka nad 500000,-Kč)

Osobní odběr

ZDARMA

ZDARMA

Česká pošta - Cenné psaní

55,- Kč

69,- Kč

Česká pošta -

Balík do ruky

79,-Kč

 160,- Kč

Kurýrní služba

69,- Kč

(do 30kg)

99,- Kč

(nad 30kg)


 

Copyright 2016 - 2021 © efise.cz