Kategorie      
Novinky
 Lebka  1 Oz
3 070,84 Kč (123,36 EUR)
 Indiana Jones sada 6 ks
1 543,97 Kč (62,02 EUR)

Výroba mince s Vaším designem

Úvod SlužbyVýroba mince s Vaším designem

Mince s vaším designem


Výroba mince s Vaším designem je vlajková loď společnosti efise.cz. Jedinečná možnost k vytvoření mince podle Vašich vlastních požadavků, které vyjadřují to, co milujete nejvíce.
Výroba Vlastní mince je nová služba efise.cz, která zákazníkům umožňuje vyrobit ze své oblíbené digitální fotografie, anebo svých obrázků, originální stříbrné mince od americké mincovny American Eagle.
Zákazníci dostávají nejmodernější a profesionálně vypadající mince s jednoduchým postupem objednání. Stačí zaslat Vaše digitální fotografie nebo originální grafiku, případně i jednoduchý text, který chcete na minci mít. Naši zaměstnanci Vám následně připraví návrh mince a po jeho odsouhlasení jde mince do výroby, kde vzniká pomocí pokročilých technologií požadovaný produkt. Zákazníkům zasíláme jejich vysoce kvalitní barevné mince v krátkém časovém intervalu.


Tyto hodnotné mince lze využít, mimo jiné, jako osobní nebo obchodní dárky.
Naše výrobky vám umožní být originální! Poskytneme Vám příležitost být sami sebou. A jsme odhodláni nabízet nejkvalitnější zakázkové výrobky na světě. V efise.cz jsou naše technologie především o proměně Vašich snů v realitu. Naše mise je jednoduchá: „Umožnit vlastní barevné mince dle přání zákazníka, a to i při minimální objednávce od 1 ks mince“.


Naším cílem je sloužit svým zákazníkům rychlou a snadnou výrobou barevných mincí. Naše revoluční technologie náhledu odstraňuje nejistotu, jak bude mince vypadat, protože vám umožní vidět minci ještě před její výrobou. A vy se můžete přesvědčit, že je přizpůsobená vašemu zadání ještě před tím, než si ji koupíte!


Výroba mince s Vaším designem – vytváření vzpomínek na celý život!


                                             Technická data mince :


                                             Stříbrná mince

 

Nominál: 1 USD
Průměr: 40,6 mm
Síla: 2,98 mm

Hmotnost: 31,107 g                                                           

Ryzost: 999/1000 Ag

Autor: Adolph A. Weinman, John Mercanti

Ražba: US mint
Země původu: USA

 

Návrh mince bude nejdříve zpracován grafiky, kteří Vám pošlou návrh, a teprve po jeho odsouhlasení bude mince zařazena do výroby.


Mince je dodávaná v luxusní etui černé barvy.
Termín dodání: po odsouhlasení návrhu do 14 - 21 dnů.

 

Cena za minci: 1 ks - 2 500 Kč
V případě, že by se jednalo o více kusů, kontaktujte nás a my Vám připravíme speciální cenovou nabídku.
Platba se vyžaduje před zahájením výroby. Vzhledem k tomu, že mince je vyrobená na zakázku, nejde zboží vzít zpět. Jedině bychom mohli nabídnout výkup mince za výkupní cenu stříbra.


Potěšit originálním dárkem můžete v různých situacích:

-při narození dítěte

-dárek svatebčanům

-vyznání lásky

-i po delší době Vám tato mince vždy připomene důležité okamžiky a významné události ve Vašem životěNezaslouží si významná událost originální a jedinečný dárek ?

Kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2024 © efise.cz