Výroba mince s Vaším designem

Úvod SlužbyVýroba mince s Vaším designem

Výroba mince s Vaším designem je vlajková loď společnosti efise.cz. Jedinečná možnost k vytvoření mince  dle Vašich požadavků, které vyjadřují to, co milujete nejvíce. Služba  efise.cz na výrobu Vlastní mince  je nová služba, která zákazníkům umožňuje vyrobyt ze  své oblíbené digitální fotografie, nebo své obrázky na originální stříbrné mince od americké mincovny American Eagle. Zákazníci dostávají  nejmodernější a profesionálně vypadající mince s jednoduchým  postupem objednání. Stačí zaslat Vaše  digitální fotografie nebo  originální grafiku, případně i jednoduchý text který chcete na minci. Naši zaměstnanci Vám následně připravý návrh mince a po odsouhlasení se mince dává do výroby.  Pomocí pokročilých technologií zasíláme zákazníkům jejich vysoce kvalitní  barevné mince v krátkém časovém intervalu, což umožňuje širokou škálu osobních nebo obchodních  dárků.


Naše výrobky vám umožní být originální ! Poskytneme Vám příležitost být sami sebou. A jsme odhodláni nabízet nejkvalitnější zakázkové výrobky na světě. V efise.cz  jsou naše technologie především o proměně Vašich snů v realitu. Naše mise je jednoduchá: Umožnit vlastní, barevné mince dle přání zákazníka při minimální objednávce už od 1 ks mince“.

Naším cílem je sloužit našim zákazníkům rychlou a snadnou výrobou barevných mincí. Naše revoluční technologie náhledu odstraňuje nejistotu jak bude mince vypadat, protože vám umožní vidět minci ještě před výrobou, jak bude vaše mince vypadat, přizpůsobená vašimi potřebám, než si ji koupíte!


Výroba mince s Vaším designem  Vytváření vzpomínek na celý život!


                                             Technická data mince :


                                             Stříbrná mince

 

Nominál: 1 USD
Průměr: 40,6 mm
Síla: 2,98 mm

Hmotnost: 31,107 g                                                           

Ryzost: 999/1000 Ag

Autor: Adolph A. Weinman, John Mercanti

Ražba: US mint
Země původu: USA

 


Cena za minci 1 ks - 2 500 Kč    ( V případě že by se jednalo o více ks  kontaktujte nás a připravýme Vám speciální cenovou nabídku.


Mince je dodávaná v luxusní etui černé barvy .


Termín dodání po odsouhlasení návrhu dodání do 14 - 21 dnů.


Návrh mince bude nejdříve zpracován grafiky kteří Vám pošlou návrh mince a po odsouhlasení  jde  do výroby.


Platba se vyžaduje před zahájením výroby vzhledem k tomu že mince je vyráběná na zakázku nejde ani zboží vzít zpět. Jediné můžeme nabídnout výkup mince za výkupní cenu stříbra.


Potěšit originálním dárkem můžete třeba :

-narození dítěte

-dárek svatebčanům

-k vyznání lásky

-důležitým okamžikům v životě kdy tato mince Vás vždy připomene i po delší době tuto významnou událost.Nezaslouží si významná událost originální a jedinečný dárek ?

Kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2021 © efise.cz