Služby

Úvod Služby

                 

Nabízíme Vám tyto služby 

 

                    

 

Výkup drahých kovů

Výkup mincí a drahých kovů


Koupíme Vaše zlaté, stříbrné i bronzové mince a medaile, dále bankovky, vyznamenání i odbornou literaturu.Efise.cz se specializuje především na stříbrné mince.


Nabízíme Vám seriózní určení a ohodnocení materiálu podle katalogu, vyplatíme v hotovosti nejvyšší cenu za Vaše mince a medaile.


Naše spolupráce se znalci se odráží na kvalitě sortimentu, který nabízíme. Nabízíme  výkup mincí, přijmeme je tak do komisního prodeje a nabídneme je dalším zájemcům. Neprodáváme pouze v České Republice ale po celé Evropské Unii, USA, Asii. Pokud tedy potřebujete i ocenit mince nebo máte zájem o připravenou investiční nabídku, vše je možné, neváhejte nás kontaktovat. 

 

 Prodej stříbra

 

Komplexní servis dodávky nejen drahých kovů 

 

Naši klienti mají standardně možnost osobního odběru kovů v naší kanceláři v Praze. Postupně budeme výdejní místa rozšiřovat do všech krajských měst v České republice. V dodávce kovů pomáhají našim klientům i specializovaní poradci, kteří mohou klientům v tomto ohledu zajistit osobní servis. Kromě zasílání poštou je také možné využít dopravy bezpečnostní agenturou. Nabízíme individuální dovoz dle Vašich požadavků a potřeb.


Kompletujeme neucelé sbírky nebo na přání zákazníka zajistíme kompletní sbírku. Nenašli jste zboží na skladě nevadí díky našich obchodních partnerů po celém světě patřící k světovým lídrům jsme schopni uspokojit vaše požadavky.

 

Přijmeme Vaše  mince do komisního prodeje.


Bezpečné uložení

Zabezpečená úschova

 

Nejen pro naši klientelu zajišťujeme i časově neomezenou úschovu nejen zakoupených drahých kovů. Kdykoli si klient může své kovy z úschovy vyzvednout, a to buď všechny zakoupené slitky a mince, nebo jen jejich část. Úschova provádíme v našich bezpečnostních schránkách v Prze které provozujeme již od roku 1.1.2012. Přístup 24/7 maximální anonymita, pojištění v ceně.


Závěrem
Závěrem 

 

Mincí v kapse není nikdy dost, ovšem kdo umí šetřit, střádá si finance na horší časy. Snaha o to zajistit klidnou budoucnost sobě a své rodině je rozumné, a proto je dobré si dávat stranou určitý obnos. Mnoho lidí volí cestu spoření na bankovním účtu, málokdo však ví, že tím činí znehodnocení peněz díky velmi nízkým úrokům, které banky nabízí. Jsou tací, kteří preferují stavební spoření, podílové fondy, ale nerozumí tomu a tak se bojí ztrát. Jsou však i další možnosti, jak jednoduše může zhodnotit své peníze každý. Investice do drahých kovů, především do zlata, ale také stříbra a platiny.


Těšíme se na Vaší návštěvu 


Copyright 2016 - 2021 © efise.cz