Kategorie      
Novinky
 Indiana Jones sada 6 ks
1 499,- Kč (59,39 EUR)
 Lebka  1 Oz
2 894,56 Kč (114,68 EUR)
Doporučujeme
  

Služby

Úvod Služby

                 

Nabízíme Vám tyto služby 

 

                    

 

Výkup drahých kovů

Výkup mincí a drahých kovů


Efise.cz se specializuje především na stříbrné mince, přesto od Vás koupíme také Vaše zlaté, stříbrné i bronzové mince a medaile, dále bankovky, vyznamenání i odbornou literaturu.
Nabízíme Vám seriózní určení a ohodnocení materiálu podle katalogu a za Vaše mince a medaile vyplatíme v hotovosti nejvyšší cenu.
Naše spolupráce se znalci se odráží na kvalitě sortimentu, který nabízíme. Vykoupené mince přijmeme do komisního prodeje a nabídneme je dalším zájemcům. Neprodáváme pouze v České Republice, ale po celé Evropské Unii, v USA i Asii.
Pokud potřebujete také ocenit mince, anebo máte zájem o připravenou investiční nabídku, vše je možné, a proto nás neváhejte kontaktovat

 

 

 Prodej stříbra

 

Komplexní servis dodávky nejen drahých kovů


Naši klienti mají standardně možnost osobního odběru kovů v naší kanceláři v Praze. Postupně budeme výdejní místa rozšiřovat do všech krajských měst v České republice. Na dodávkách kovů s námi spolupracují specializovaní poradci, kteří mohou klientům zajistit osobní servis. Kromě zasílání poštou je také možné využít dopravy bezpečnostní agenturou. Nabízíme individuální dovoz dle Vašich požadavků a potřeb.
Kompletujeme neucelené sbírky nebo na přání zákazníka zajistíme kompletní sbírku. Nenašli jste zboží na skladě? Nevadí! Díky našim obchodním partnerům po celém světě, patřícím k světovým lídrům, jsme schopni uspokojit všechny Vaše požadavky.
Přijmeme Vaše mince do komisního prodeje.


Bezpečné uložení

Zabezpečená úschova


Nejen pro naši klientelu zajišťujeme i časově neomezenou úschovu zakoupených (ale i jiných) drahých kovů. Klient si své kovy může z úschovy vyzvednout kdykoliv, a to buď všechny zakoupené slitky a mince, nebo jen jejich část. Úschovu provádíme v našich bezpečnostních schránkách v Praze, které provozujeme již od 1. 1. 2012.
Přístup 24/7, maximální anonymita, pojištění v ceně.


Závěrem
Závěrem 

 

Mincí v kapse není nikdy dost, ovšem kdo umí šetřit, střádá si finance na horší časy. Snaha o to, zajistit klidnou budoucnost sobě a své rodině, je rozumná, a proto je dobré si dávat stranou určitý obnos. Mnoho lidí volí cestu spoření na bankovním účtu, málokdo však ví, že tím přispívá k znehodnocení svých vlastních peněz, a to jednak díky velmi nízkým úrokům, které banky nabízejí a také díky neustále se zvyšujícím cenám.
Jsou tací, kteří preferují stavební spoření, podílové fondy, ale často tomu nerozumí, a tak se bojí ztrát. Jsou však i další možnosti, jak jednoduchým způsobem zhodnotit své peníze. Jsou to zejména investice do drahých kovů, především do zlata, ale také stříbra a platiny.
Těšíme se na Vaši návštěvu


Těšíme se na Vaší návštěvu 


Copyright 2016 - 2024 © efise.cz