Kategorie      
Novinky
 Lebka  1 Oz
3 070,84 Kč (123,36 EUR)
 Indiana Jones sada 6 ks
1 543,97 Kč (62,02 EUR)

Doprava

Úvod Doprava

 

Osobní odběr


Na adrese Jihlavská 74, Praha 4;  doporučujeme telefonicky si dohodnout čas převzetí. Ušetříte si tak případné čekání při vyřizování zákazníka před Vámi.


Česká pošta


Ať jste zvolili platbu na dobírku nebo jste platili předem, zásilka bude doručena na Vaši dodací adresu, resp. na pobočku České pošty, nejblíže adrese doručení.
Zde bude také zásilka uložena v případě nedoručení, a to po dobu 15 dní. Po této době bude zásilka vrácena jako nedoručitelná.
V případě, že jste za zboží neplatili předem, zaplatíte v hotovosti při předání. Zboží, zaslané na dobírku, je na poště uloženo po dobu 10 dní.
Pokud chcete zjistit, kde se Vaše zásilka právě nachází, využijte online služby zde - sledování zásilek České pošty.Kurýrní přeprava společnostmi PPL, GSL nebo DPD - po celé ČR


Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Jestliže je objednávka přijata v pracovní den do 11 hodin, zboží bude odesláno ještě týž den.
Zboží je doručováno v pracovní dny 7:00 - 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Když nebudete dopravcem zastiženi, dostanete do schránky a na telefon informaci o dalším pokusu doručení.


Balení zboží/obal zásilky


Všechny objednávky jsou baleny do kartonových krabic, vyplněných pěnovou vystýlkou, aby se zabránilo poškození. Kartonová krabice, spolu se zbožím, je dále vložena do plastové obálky, určené pro cenné psaní.


Pojištění


Všechny odeslané zásilky jsou pojištěny Českou poštou do hodnoty Vaší objednávky. Nemusíte tedy mít žádnou obavu ze ztráty zásilky.

 

 

 

CESTA K NÁM !
 

 

 

CENÍK DOPRAVY


Způsob dopravy  

Cena

(objednávka do 500000,-Kč)

Cena

(objednávka nad 500000,-Kč)

Osobní odběr

ZDARMA

ZDARMA

Česká pošta - Cenné psaní

55,- Kč

69,- Kč

Česká pošta -

Balík do ruky

79,-Kč

 160,- Kč

Kurýrní služba

69,- Kč

(do 30kg)

99,- Kč

(nad 30kg)


 

Copyright 2016 - 2024 © efise.cz